O nas

 

MAX-MINI MAX-MINI

Maximum diagnostyki -Minimum interwencji
Maximum efektu- Minimum powikłań

Dokładna i rzetelna diagnostyka jest kluczem do sukcesu. Poznanie Twoich oczekiwań, nasza wiedza i doświadczenie umożliwiają nam podjęcie działań uwieńczonych osiągnięciem zamierzonych efektów.

W Centrum Stomatologicznym GLOBUS, możesz skorzystać z pełnego zakresu usług stomatologicznych.
Koncentrując się na kompleksowym podejściu do pacjenta, koordynujemy wszystkie dziedziny stomatologii nawzajem się przeplatające
i uzupełniające, które prowadzą do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu.
Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w kraju, a korzystając z wysokiej klasy aparatury medycznej zapewniamy dokładną i rzetelną diagnostykę oraz leczenie.

Posiadamy tomograf komputerowy umożliwiający obrazowanie 3D, czym mogą się poszczycić nieliczne gabinety stomatologiczne
w Krakowie. Już w ciągu pierwszej wizyty, możesz mieć wykonane zdjęcie, które złożone z przekrojowych i przestrzennych obrazów, jest niezwykle cenne przy diagnostyce oraz planowaniu specjalistycznego leczenia. Fakt, że jest to nowoczesne urządzenie powoduje,
że wykonywanie zdjęć jest bezpieczne, a dawka promieniowania jest ograniczona do minimum i nie zagraża Twojemu zdrowiu.
Wszystkie zdjęcia wykonywane w naszym gabinecie (tomografię komputerową, zdjęcia panoramiczne oraz punktowe) można otrzymać bezpłatnie na CD w dniu wizyty.

Używamy mikroskopu dającego 40-krotne powiększenie przy leczeniu endodontycznym oraz lup powiększających do pozostałych zabiegów (leczenie zachowawcze, zabiegi chirurgiczne czy implantologia), dzięki czemu nasza praca jest dokładniejsza i mniej inwazyjna.

Powiększone kilkunastokrotnie pole zabiegowe, widoczne przez stomatologa podczas pracy, można porównać z obrazem poniżej zamieszczonych przedmiotów widocznych po lewej stronie w wielkości rzeczywistej, po prawej w powiększonej.