MAX-MINI MAX-MINI

Maximum diagnostyki -Minimum interwencji
Maximum efektu- Minimum powikłań

Centrum Periodontologiczno - Endodontyczne Globus istnieje na rynku od 1996 roku, a nazwa wskazuje na dwie główne dziedziny, w których się specjalizujemy.
Dr Witold Jurczyński jest entuzjastą periodontologii, natomiast Dr Mariusz Piotrowski całą swoją energię i zaangażowanie wkłada w leczenie endodontyczne.
Wspólne zamiłowanie do implantologii i stomatologii estetycznej jest płaszczyzną spajającą specjalności wiodące w naszym Centrum.

Największa radość to świadomość, że w tych dziedzinach pacjenci są kierowani do naszego gabinetu z terenu całego kraju. Fakt ten motywuje nas do stałego rozwoju, podnoszenia kwalifikacji oraz doskonalenia działalności, aby móc sprostać każdemu stomatologicznemu wyzwaniu.

Spełniając wszystkie normy i wymagania w zarządzaniu systemem jakości zapewniamy opiekę na najwyższym światowym poziomie oraz korzystanie z optymalnych rozwiązań, zgodnych z osiagnięciami nowoczesnej stomatologii.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Współwłaściciele: Mariusz Piotrowski oraz Witold Jurczyński.

 


Ten serwis używa plików cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.

Projekt: PROGRESS | xProfit CMS